KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259390

nr 1625 9390

Oidentifierad konstnär. 1800-tal. Signerad, skymning kust. Olja på pannå, 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:10:19